Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. web sitesine hoşgeldiniz. Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. web sitesini ziyaret eden her kullanıcı Kullanım Şartları’nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır:

 

Telif Hakları : www.noviteknoloji.com.tr’ nin tüm içeriği; logo, metin, grafik, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.’ ye ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

Yukarıda sayılan unsurların Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.’ in yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iltibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir, Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. tarafından siteden indirilmesine izin verilen Duvar Kağıdı (Wallpaper), Ekran Koruyucu (Screen Saver), Tanıtım Filmi ve Broşür’leri kendi kişisel kullanımları için yükleyebilirler. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Web Sitesi’nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, kredi oranı, yetkili satıcı bilgisi, resim, açıklama ve haber sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, web sitesindeki bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. Yetkili Satıcılar’ından veya Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.’den temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi’nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu bilgilere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.’in herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. Web Sitesi’nde, Yetkili Satıcıları ve Servisleri, araçların standart ve opsiyonel özellikleri ve Yetkili Satıcı Tavsiye Edilen Satış Fiyatları ile ilgili bilgiler son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. Araçlar ve Yetkili Satıcıları ile ilgili nihaî bilgi temini için Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. ve/veya Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. Yetkili Satıcıları ile temasa geçilmesini önemle rica ederiz. Bu çerçevede Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. , Web Sitesi’nde yer alan bilgilerin (aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. adına bir taahhüt teşkil etmediği beyan eder. Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. , önceden haber vermeksizin aracın tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.

Novi Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. , kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, Kullanıcı’lara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Web Sitesi’nin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.