Image module

Hayvan refahının sağlanması,

Anlık, gerçek veriler ile çiftlik ve sürü performans takibi ile karşılaştırmalarının yapılması,

Kaynakların doğru yönlendirilmesi ve doğru planlaması,

Uygulama, değerlendirme ve gözden geçirme ile ilgili konularda yöneticinin karar alması süreçlerine destek sağlayarak işletmenin verimli ve başarılı yönetilmesine yardımcı olan Çiftlik Yönetimi Yazılım Sistemidir.

NoviFarm, çiftliğinizin performansını optimize etmenize ve verimliliğinizin artmasına yardımcı olacak bir süt ve besi çiftlikleri yönetim yazılımıdır. NoviFarm size hızlı, kolay veri girişi, esnek ve güçlü raporlama ile karar verme araçları sunar.

Gelişmiş Teknolojik Altyapı

NoviFarm, Masaüstü uygulamaları veya Web uygulamaları arasında seçim yapmanıza gerek kalmadan, teknolojisi kanıtlanmış hibrid çözümlerle masaüstü ve web sürümlerini birlikte sunar.

Çiftlikler masaüstü sürümünü veya web sürümünü kapsayan tek bir uygulama kullanabilirler.

Güçlü Raporlama (Powerful Reporting)

NoviFarm’in en göze çarpan özelliği, kullanıcıya sağladığı esnekliğidir.

Raporlar birçok koşul ve filtre ile kolayca yapılandırılabilir.

Buna ek olarak, NoviFarm, neredeyse her tür rapor oluşturabileceğiniz eksiksiz ve güçlü bir Rapor Tasarımcısı içerir. NoviFarm, gerçek veri madenciliğine izin veren ilişkisel veritabanı yapısını kullanıcılarına sunar.

Kolay Kullanım

NoviFarm kullanıcı dostu olup hiçbir uzman bilgisayar bilgisi gerektirmez.

Ahırda

Ahırda veri kaydı için NoviFarm Mobile’ı kullanın. Zamandan kazanmak için barkodları veya elektronik kimlik bilgilerini kullanın. Mobil cihazlarınızdan hayvan geçmişine bakın, kontrol listesi raporlarını çalıştırın, ahırdaki güncel faaliyetleri görün.

Ofiste

Verileri tekrar girmeye, veri girişi hatalarını düzeltmeye veya kontrol listesi raporlarını hazırlamaya gerek yoktur. Gerçek zamanlı veri elde edersiniz ve özel raporlar çalıştırmaya veya Excel’e vermeye hazırsınız. Veri madenciliği araçlarını çalıştırın, kendi grafik veya başka herhangi bir raporu tasarlayın.

Yöneticiler için

Zaman yönetimi, verimlilik, erken uyarı için Gösterge Tablosu’na bakın. Tüm verilerinizi merkezi bir veri tabanında yönetin.

Verilere erişim için kullanıcılarınızı belirleyin ve erişim haklarını yönetin.

Tüm çiftliklerdeki verimliliği hızlı ve kolay bir şekilde izleyin. Çalışanlara atanan görevleri takip edin. Perdormanlarınızı çiflik bazında karşılaştırmalı veya konsolide olarak karşılaştırın.

Tüm bu analizler iyileştirmeye ihtiyaç duyan alanlar ile ilgili size yol gösterecektir.

Veteriner ve diğer danışmanlar için

Danışmanlar, sorunların hızlı algılanabilmesi için raporlara erişebilir ve Web’deki verileri analiz edebilir. Kullanıcıların belirli verilere veya çiftliklere erişme haklarını yönetebilirsiniz. Hayvanların geçmişi, yem tüketimi, ilaç kullanımı, sağlık geçmişi vb.

www.novifarm.com.tr